ВЕЛОСИПЕДИСТ ПРОЇХАВ 18,6 КМ ЗА 1,5 ГОД. Яку відстань від подолає за 3,5 год якщо швидість

залишиться такою самою. я очень спешу нет времени самим решать помогите.

Ответы на вопрос

Отвечает Панов Денис.

Відповідь:

43,4 км.

Покрокове пояснення:

Якщо велосипедист проїхав 18,6 км за 1,5 години, то за кожні 0,5 години ( час у 3 рази меньший ) він проїздить 18,6 / 3 = 6,2 км. За 3,5 години ( час у 7 разів більший ніж 0,5 години ) він подолає відстань у 6,2 × 7 = 43,4 км.

Або пропорцією

18,6 - 1,5

Х - 3,5

Х / 3,5 = 18,6 / 1,5

Х = 3,5 × 18,6 / 1,5 = 43,4 км.