СРОЧНО ПОМОГИТЕ !!! Відстань між двома містами автомобіль долас за 7 години, а автобус за 9

години. Відомо, що швидкість автомобіля на 18 км/год більша за швидкість автобуса. Вкажіть швидкість автобуса​

Ответы на вопрос

Отвечает Гордон Катя.

Ответ:

63 км/год.

Пошаговое объяснение:

Нехай швидкість автобуса х км/год, тоді швидкість автомобіля х+18 км/год. Вони долають однакову відстань, отже

9х=7(х+18);  9х=7х+126;  2х=126;  х=63

Швидкість автобуса 63 км/год.