Один із доданків дорівнює 37,8 що становить 0,45 суми. Який другий доданок.


Ответы на вопрос

Отвечает Шамгалиев Айбек.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

2 слагаемое = х

37,8 + х = 37,8 : 0,45

37,8 + х = 84

х = 84 - 37,8

х = 46,2