Розв'яжіть рівняння 1/3+x=1/9


Ответы на вопрос

Отвечает Арсланова Эвелина.
Х=1/9 - 1/3
х = -2/9 або це можна як х= -0.2
Отвечает Вилинавичус Женя.

Ответ:

- 2/9

Пошаговое объяснение:

X = 1/9-1/3(3/9)=1/9-3/9=-2/9

Ответ X= -2/9