Для швейної майстерні придбали 35м сатину і 25м ситцю за однаковою ціною.При цьому за ситець

заплатили на 160грн менше ніж за сатин .Скільки заплатили за сатин і ситець окремо

Ответы на вопрос

Отвечает Сучак Дима.

Ответ:

за сатину 560, а за ситцю 400

Пошаговое объяснение:

36-25=10,если цена одинакова, то 160/10=16.

35*16=560, 25*16=400