До швейної майстерні завезли 60 м ситцю , 24 м сукна, а шовку-у к раз менше, ніж ситцю і сукна

разом.Скільки завезли шовку? склади вираз для , розвязування задачі , та обчисли його значення, якщо к=12 .

Ответы на вопрос

Отвечает Дулинец Александр.
Вираз :
(60+24) : к
Якщо к=12, то (60+24) : к= (60+24) :12= 60:12+24:12=5+2=7(м) шовку завезли.
Можна й так обчислити: (60+24):12=84 :12=7