Сколько будет 2/5-1/4


Ответы на вопрос

Отвечает Савина Дарина.

Ответ:

3/20

Пошаговое объяснение:

2/5-1/4=8/20-5/20=3/20

Отвечает Магафуров Тимур.

3/20

спільний знаменник 20, додаткові множники: до 2 додатковий множник 4, а до 1 додатковий множник 5. В чисельнику : 2*4-1*5/20=8-5/20=3/20