З пункту А в пункт В виїхав велосипедист, швидкість якого 15 км/год. Через 40 хв назустріч йому з

пункту В виїхав мотоцикліст зі швидкіс- тю 45 км/год. Відстань між пунктами дорівнює 210 км. На якій відстані від пункту А вони зустрі- нуться? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Гонтарь Валерия.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

15-(15÷3)=10 (км)- проїхав велосипедист за 40хв.ж

15+45=60 (км/г) - шводкість разом

210-10=200 (км) - залишилось проїхати

200÷60=3.33 (г) - час до зустрічі

15*3.33=49.95 (км) - проїхав велосипедист до зустрічі

10+49.95=59.95 (км) - відстань від пункту А до зустрічі.