Спростіть вираз та знайдіть його значення 4×(3-a)-5×(1+0,2b), якщо a=-17; b=16Даю 100 балів​


Ответы на вопрос

Отвечает Ким Асель.

Відповідь:

Ответ:

59

Пошаговое объяснение:

4(3-(-17))-5(1+0,2*16) =59

Покрокове пояснення:

Отвечает Вурья Катя.

Ответ:

71,8

Пошаговое объяснение:

Якщо a=-17; b=16,то:

4×(3-a)-5×(1+0,2b)

4*(3-(-17))-5*(1+0,2*16)=71,8

12+68-5-3,2=80-8,2=71,8