Першого дня було продано 75.4 кг цукру,що на 12.8 кг менше ніж другого,і на 6.9 кг більше ніж

третього дня.Скільки кг цукру продано за 3 дні?

Ответы на вопрос

Отвечает Balan Sergei.
Ответ:
1)75,4+12,8=88,2-було продано 2 дня
2)75,4-6,9=68,5-було продано 2 дня
3)75,4+88,2+68,5=232,1-було продано за 3 дні

Пошаговое объяснение:

Отвечает Остапенко Натела.

перевирнулось;^ вибачай, але хоть так))