ДОПОМОЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА!!!!!!!!!Автомобіль за першу годину 120км, а за другу на 5% менше, ніж за

першу. Яку відстань автомобіль проїхав разом за 2 години?

Ответы на вопрос

Отвечает Коростова София.

Ответ:

234 км

Пошаговое объяснение:

5% = 5 : 100 = 0,05

1) 120 * 0,05 = 6 (км) - проехал меньше за 2 час

2) 120 - 6 = 114 (км) - проехал за 2 час

3) 120 + 114 = 234 (км) - проехал за два часа