1)розвяжіть задачу перше число в 3 рази більше за друге . знайдіть ці числа,якщо друге число на

24 менше від першого.2)Складіть рівняня до задачі.

Ответы на вопрос

Отвечает Makanova Aruzhan.

Ответ:

36 и 12

Пошаговое объяснение:

3x - 1-е число.

x - 2-е число.

Уравнение к задаче:

3x-x=24

2x=24

x=24/2

x=12 - 2-е число.

3·12=36 или 12+24=36 - 1-е число.