Знайди корінь рівняння 0,36:у=0,9


Ответы на вопрос

Отвечает Белошевский Денис.

0.36 \div y = 0.9 \\  \frac{9}{25}  \div y = 0.9 \\  \frac{9}{25}  \times  \frac{1}{y}  = 0.9 \\  \frac{9}{25y}  = 0.9 \\ 9 = 22.5y \\ 22.5y = 9 \\ y = 0.4