Дитячий хор музичної школи 60 учнів. дівчат 44. А хлопців решта 25% учасників хору грають на

скрипці. Скільки хлопчиків співає у хорі і грають на скрипці?

Ответы на вопрос

Отвечает Кураев Хажмурат.
1)60–44=16(уч.)- хлопчики

2)16*0,25=4(хл.)-співають у хорі та грають на скрипці.

Відповідь:4 хлопчики співають у хорі та грають на скрипці.