у прямокутному трикутнику один із гострих кутів дорівнює 30°.Катет,протилежний цьому куту,дорівнює

13° см.Знайдіть гіпотинузу​

Ответы на вопрос

Отвечает Турсумбаева Томирис.

Ответ:

За опорним фактом катет, що лежить проти кута величина якого 30 дорівнєю половині гіпотенузи та навпаки, отже:

АВ=2АС

АВ=2×13=26 (см)

Пошаговое объяснение: