Перша бригада законсервувала 26%усіх грибів, друга бригада – 42 % грибів, а третя бригада решту 96

грибів. Скільки грибів законсервувала кожна бригада?

Ответы на вопрос

Отвечает Анарбаева Нурай.

Ответ:

78, 126 и 96 .

Пошаговое объяснение:

100% - 26% - 42% = 32%

32% = 96 грибам

1% = 96/32 = 3 гриба

3 * 26 = 78 грибов собрала 1 бригада

3 * 42 = 126 грибов собрала 2 бригада

Всего три бригады собрали 300 грибов.