Обчисліть яку масу солі та об'єм води потрібно взяти, щоб приготувати розчин масою 35 г з масовою

часткою розчиненої речовини 30%?​

Ответы на вопрос

Отвечает Круд Беатриса.

m(р-ну) = 35 г

w(солі) = 30%

p = 1г/мл

V(H2O) - ?

m(солі) - ?

Решение:

1) m(солі) = 35 г * 0,3 = 10,5 г

2) m(H2O) = 35 г - 10,5г = 24,5 г

3) V(H2O) = 24,5 г * 1 г/мл = 24,5 мл

Ответ: 10,5 г, 24,5 мл