На дахах двох будинків сиділи два голуби. Одночасно вони полетіли назустріч один одному. Один із

голубів ле- тів зі швидкістю 30 м/с, а інший зі швидкістю 20 м/с. За 40 с відстань між голубами становила 125 м. Знайди відстань між будинками.​

Ответы на вопрос

Отвечает Становов Андрей.

Ответ:

30*40 = 1200 м(1 голубь)

20*40 = 800 м(2 голубь)

1200+800+125=2125 м(общее расстояние)

Пошаговое объяснение:

За СССР