Мотузку розрізали на дві частини. Довжина однієï частини дорівнюв 12,4 м, а іншої - 0,5 довжини

першої частини. Знайдіть початкову дов жину всієï мотузки.

Ответы на вопрос

Отвечает Давыдова Камилла.

Ответ:

12,4×0,5=6,2 довжина другої частини мотузки

12,4+6,2=18,6

Відповідь 18,6

Отвечает Иванова Александра.

Ответ:

Відповідь:

1) 12,3 • 3 = 36,9 (м) —довжина другої частини мотузки.

2) 12,3 + 36,9 = 49,2 (м) —довжина всієї мотузки.

Відповідь. Довжина всієї мотузки — 49,2 м.

Пошаговое объяснение: