У сестри Маринки теж була мрія, а саме те, що дівчинка здавна хотіла поповнити свій плейлист

улюбленими піснями. Всього у Маринки було стільки пісень, що це число дорівнює значенню виразу 9693 :27 + 8300 : 100, але мрією було мати таку кількість пісень, яка б становила добутку кількості тих пісень, що вже є та третині числа 915. Отже, Маринка мріє, щоб у неї було ______пісень.

Ответы на вопрос

Отвечает Гончаров Ярослав.

Відповідь:

442

42Покрокове пояснення:

9693/27=359

8300/100=83

359+83=4426