Знайти периметр прямокутника площа якого дорівнює 14,35 м,кв а довжина3,5м


Ответы на вопрос

Отвечает Пономарев Макс.

Ответ:

ширина = 14,35÷3,5=4,1м

периметр = (3,5×2)+(4,1×2)=15,2м