На підвіконні лежало 8 помідор, 13 яблук і 4 груші. На скільки більше фруктів, ніж овочів, лежало

на підвіконні?​

Ответы на вопрос

Отвечает Chernysh Kolya.

Ответ:

1) 13 + 4 = 17 (шт.) - фруктов всего

2) 17 - 8 = 11 ( шт.)

Ответ: На 11 штук, фруктов больше.

Пошаговое объяснение:

Хорошего дня!

Отвечает Дымковский Илья.

Ответ:

1) 13+4=17- всього фруктів на підвіконні

2) 17-8=11- більше фруктів ніж овочів

Відповідь: на 11