Спростіть вираз: 0,1(20+40)−2,5(8−4) і знайдіть його значення, якщо =0,4.


Ответы на вопрос

Отвечает Петрова Лиза.

Відповідь:

4- якщо без х; 1,6- якщо з х.

Покрокове пояснення:

Якщо у виразі "0,1(20+40)-2,5(8-4)" немає х, то:

0,1(20+40)-2,5(8-4)=0,1*60-2,5*4=6-10=4

Якщо у виразі "0,1(20+40)-2,5(8-4)" 0,1х і 2,5х, то:

0,1x(20+40)-2,5x(8-4)=0,1x*60-2,5x*4=6x-10x=4x (з умови x=0,4) то

4х=4*0,4=1,6