з поля зібрали 450 кг фруктів. 40% з них становили яблука, 20%-груші,10%-абрикоси, а

решта-сливи.Скільки кілограмів слив було зібрано? СРОЧНО!! ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА!!

Ответы на вопрос

Отвечает Гончарова Настя.

Ответ:

135 кг

Пошаговое объяснение:

  1. 40+20+10=70%
  2. 100-70=30% слив
  3. 450*30%=450*0,3=135 (кг) слив