Робочий за планом мав виготовити 240 деталей, він виконав план на 120%. Скільки деталей виготовив

робітник понад плану?

Ответы на вопрос

Отвечает Дудова Снежана.

Ответ: 48 деталей.

Пошаговое объяснение:

240 деталей  -это 100%

х деталей   -это 120%

х=240*120/100=288 деталей

288-240=48 деталей изготовил работник сверх плана.