При якому значенні а рівняння (а + 2)х = 12 має корінь, що дорівнює 3?


Ответы на вопрос

Отвечает Дилмаш Мерей.

Ответ:

Підставимо 3 на місце х

(а+2) 3=12

3а+6=12

3а=12-6

3а=6

а=2

Перевіримо

(2+2) 3=12

4×3=12

(。•̀ᴗ-)✧