При якому значенні а рівняння (а-3) x=8 1) має корінь,який дорівнює 4 2)не має коренів


Ответы на вопрос

Отвечает Петрова Ксения.
(а - 3)х = 8
1) х = 4, тогда (а - 3) · 4 = 8,         2) 0 · х = 8 - не имеет корней
                            а - 3 = 8 : 4               а - 3 = 0
                            а - 3 = 2                     а = 3
                            а = 2 + 3
                            а = 5