Знайдіть суму перших трьох членів арифметичної прогресії(An)якщо a1=-8,d=12срочнооо​


Ответы на вопрос

Отвечает Зубов Владимир.

Ответ:

S3 = 12

Пошаговое объяснение:

an = a1 + d(n - 1)

an = (-8) + 12 × ( 3 - 1) = (-8) + 12 × 2 = 16

sn =  \frac{a1 + an}{2}  \times n

s3 =  \frac{( - 8) + 16}{2}  \times 3 =  \frac{8}{2}  \times 3 = 12

Отвечает Заливин Роман.

a_1=-8\ \ \ \ d=12\ \ \ \ S_3=?\\1)\ \\a_2=a_1+d=-8+12=4.\\a_3=a_2+d=4+12=16.\\S_3=a_1+a_2+a_3=-8+4+16=12.\\2)\\S_n=\frac{2a_1+(n-1)*d}{2}*n.\\ S_3=\frac{2*(-8)+2*12}{2} *3=\frac{-16+24}{2}*3=\frac{8}{2}*3=4*3=12.

Ответ: S₃=12.