Одна сторона трикутника дорівнює 54 мм. Довжина другої становить 13/18 довжини першої, а довжина

третьої - 140% довжини другої. Знайдіть периметр трикутника. Вiдповiдь запишіть у метрах. Будь ласка допоможіть ​

Ответы на вопрос

Отвечает Романюк Матвей.

Пошаговое объяснение:

140% = 140 : 100 = 1,4

1) 13/18 * 54 = 13/1 * 3 = 39/1 = 39 (мм) - длина 2 стороны

2) 39 * 1,4 = 54,6 (мм) - длина 3 стороны

3) 54 + 39 + 54,6 = 147,6 (мм) - периметр ∆