Допоможіть дуже прошу 1.За ракетку для настільного теннісу і м‘ячик рзом заплатили 74грн.Скільки

коштує окремо м‘ячик і скільки ракетка,якщо відомо,що ракетка дорожча за м‘ячик на 70 грн. Прошу!!

Ответы на вопрос

Отвечает Аширбек Нариман.

Ответ:

нехай мячик -х грн тоді  ракетка х+70 грн

х+х+70=74

2х=74-70

2х=4

х=4/2=2 грн мячик

тоді ракетка 70+2=72 грн

відповідь ракетка 72 грн мячик 2 грн

Пошаговое объяснение: