Три швеї, які працюють з однаковою продуктивністю, за 2 дні пошили 48 підковдр. Скільки підковдр

може пошити одна така швея за 5 днів

Ответы на вопрос

Отвечает Лаврова Лиза.

Ответ:

1)48:2=24(п)пошили трое за 1 день

2)24:3=8(п)пошила одна за один день

3)8•5=40(п) пошила одна за п'ять дней

Отвечает Гуменна Оксана.

Відповідь:

40 підковдр

Покрокове пояснення:

1) 48 поділити на 2 =24 підковдри 3 швеї за 1 день
2) 24 поділити на 3= 8 підковдр 1 швея за 1 день
3) 8 помножити на 5= 40 підковдр 1 швея за 5 днів