Після того як на склад завезли зранку 143 ц овочів,а в обід у 5 разів більше, на складі стало 962 ц

овочів.Скільки центнерів овочів було на складі спочатку?

Ответы на вопрос

Отвечает Малюгін Олексій.

Ответ:

104

Пошаговое объяснение:

5·143=715 ц овощей завезли в обед.

143+715=858 ц овощей завезли утром и в обед.

962-858=104 ц овощей было на складе сначала.