у коробці лежать 12 карток пронумерованих числами від 1 до 12. яка ймовірність того,що на навмання

вийнятій картці буде число кратне 2?​

Ответы на вопрос

Отвечает Кот Ксения.

Ответ:

1) кратні 3 це 3, 6, 9, 12. тобто 4 варіанти з 12 Р=4/12=1/3.

2) не кратні 2 і 5 це 1, 3, 7, 9, 11.

Р=5/12.

Пошаговое объяснение: