З 2 га поля зібрали по 4, 1 т жита з гектара, а з решти 4,3 га - по 3,8 т. Який середній рожай

жита? Відповідь округли до сотих​

Ответы на вопрос

Отвечает Халикова Алия.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

2 * 4,1 = 8,2 т жита зібрали з 2 га поля

4,3 * 3,8 = 16,34 т жита зібрали з 4,3 га поля

2 + 4,3 = 6,3 га вся площа поля

8,2 + 16,34 = 24,54 т весь врожай жита

24,54 : 6,3 = 3, 8952 т середня врожайність з 1 га.

3, 8952 ≈ 3,90 т/га