Прошу, помогитеx =(0;1)тодi​


Ответы на вопрос

Отвечает Алиева Злата.

Ответ:

1

Пошаговое объяснение:

Так як x знаходиться на проміжку від 0 до 1, то |x-1| має від'ємний знак, відкриваємо зі знаком -, тоді маємо:

-(x-1)+x=-x+1+x=1.