Площа прямокутника, сторони якого дорівнюють 4 см і 5,2 см


Ответы на вопрос

Отвечает Соломонова Елизавета.

Ответ:

S=4*5,2=20,8 (см2)

Пошаговое объяснение:

Sпрямокутника = а*b