Рибалки зловили14щук, що становило 1/6 усіх спійманих рибин.1/3кількості всіх рибин відправили в

рибний кіоск.Скільки рибин відправили в рибний кіоск?

Ответы на вопрос

Отвечает Руткевич Анжела.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

всего 14*6 = 10*6 +4*6 = 60+24 = 84 рыбы.

1/3 *84 = 28 рыб