З однієї грядки зібрали 3 мішки картоплі, а з другої - 4. маса всієї картоплі 350 кг. Скільки

кілограмів картоплі зібрали з кожної грядки?​

Ответы на вопрос

Отвечает Цой Данил.

Відповідь:

150кг і 200кг

Покрокове пояснення:

  1. Всього зібрали 3+4=7 мішків, масою 350кг
  2. 1 мішок важить 350/7=50кг
  3. 3*50=150кг (з 1 грядки)
  4. 4*50=200кг (з 2 грядки)
Отвечает Майская Евгения.

Ответ:

150; 200

Пошаговое объяснение:

Зібрали з першої грядки - 3x

Зібрали з другої грядки - 4x.

Виходить рівняння - 3х + 4х = 350

х = 50

1 грядка - 50 * 3

2 грядка - 50 * 4

1 грядка - 150

2 грядка - 200