Срочно решите задачу З однієї грядки зібрали 7 мішків картоплі,а з іншої- 3 мішки.Масса всієї

зібраної картоплі становить 360 кг.Скільки кілограмів картоплі зібрали з кожної грядки окремо

Ответы на вопрос

Отвечает Капустина Маша.
7+3=10 мешков всего
360÷10=36 кг в одном мешке
7×36=252 кг с одной
3×36=108 кг с другой
проверяем 252+108=360 кг