Сделай задачу двома способами За 2кг яблок заплатили 10 грн. Скільки коштують 8 кг яблок?


Ответы на вопрос

Отвечает Наумова Екатерина.

Ответ:

1)за 2кг заплатили 10грн, дізнаємось в скільки разів 2кг менше від 8кг, 8/2=4, отже 8 кг коштують 10*4=40грн

2)дізнаємось скільки коштує кілограм, 10/2=5, отже кілограм яблук коштує 5грн, далі дізнаємось ціну 8кг, 8*5=40 отже 8кг яблук коштують 40грн

Постав будь-ласка як краща відповідь