Знайди добуток -4•8 і -5•(-4) Срочно з розв’язком будь ласка


Ответы на вопрос

Отвечает Алёшин Сережа.

Ответ:

1) -4 × 8 = -32

2) -5 × (-4) = 20

Пошаговое объяснение:

При множенні від'ємного числа на додатне отримуємо від'ємне число (-a × b = -с). При множенні від'ємного числа на від'ємне отримуємо додатне число (-a × (-b) = с).