Смородини - 18 кущів. Ожини -?., у 6 разів менше. Скільки всього кущів смородини і ожини.


Ответы на вопрос

Отвечает Шиколашка Дашка.

Ответ:

21

Пошаговое объяснение:

1)18÷6=3(ож)

2)18+3=21