У хорі співало 30 дівчаток ,а хлопчиків -на 5менше . скільки хлопчиків співалою в хорі


Ответы на вопрос

Отвечает Воропаев Даниил.

Ответ:

25

Пошаговое объяснение:

30-5=25

відповідь:25 хлопчиків

Отвечает Миклина Соня.

Ответ:

25хл.

Пошаговое объяснение:

Дівчаток-30

Хлопчиків-?,на 5 < , ніж дівчаток

Розв'язання:

1)30-5=25(хл.)-співало в хорі.

Відповідь:у хорі співало 25 хлопчиків.