Накресли квадрат периметр якого доривнює периметру зі сторонами 7см і 5см. Обчисли площу

накреслиного квадрата

Ответы на вопрос

Отвечает Балта Вася.

Пошаговое объяснение:

Периметр квадрата зі сторонами 7 і 5 см = (7+7+5+5)=24 см

Накресли квадрат зі сторонами 6 і 6 см . Знайди його площу , площа = 1 сторона помножити на 2 тобто S=6×6= 36см²