Допоможіть вирішити! 9%від числа 600% 38%від числа 45% 6%від числа 36% 120%від числа 80%


Ответы на вопрос

Отвечает Кузьмина Наталья.

Ответ:

54
17.1
2.16
96

Пошаговое объяснение:

600 * 0.09 = 54
45 * 0.38 = 17.1
36 * 0.06 = 2.16
80 * 1.2 = 96