Обчисліть радіус і діаметр кола , якщо довжина кола дорівнює 204,1 смпоможіть плізз​


Ответы на вопрос

Отвечает Стрельников Егор.

Пошаговое объяснение:

c = \pi \times d

204.1 = 3.14 \times d

d = 204.1 \div 3.14

d = 65

диаметр

r = 65 \div 2 = 32.5

Радиус