Тато купив 4 коробки по 9 пряників у кожній і 3 коробки по 8 пряників у кожній. Скільки

всього пряників купив тато?

Ответы на вопрос

Отвечает Ахметзянов Стас.

Ответ:

1)4*9=36

2)3*8=24

3)24+36=60

Отвечает Жубанов Темирлан.

Ответ:

(4×9)+(3×8)=60 пряників