Довжина нужна прямокутного паралелепіпеда дорівнює 35 см. Ширина становить 40% довжини,

висота-60% ширини. Знайти його об'єм

Ответы на вопрос

Отвечает Войтюшко Соня.
Відповідь:35÷100×40=14
14÷100×60=8.4
35×14×8.4=4116см²

Покрокове пояснення: