Ціна гірського велосипеда 12400грн. Спочатку ціну підвищили на10%, а потім знизили на 15%.


Ответы на вопрос

Отвечает Шевченко Олеся.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

после повышения на 10 % 12 400 +1 240 = 13640

после снижения 13640 - 13640*0,15 = 13640 - 2046 = 11 594 грн