Знайти швидкість автомобіля якщо за 3год він проїхав 181,5 км


Ответы на вопрос

Отвечает Миклина Соня.

Відповідь:

Швидкість автомобіля=60,5 км/год

Покрокове пояснення:

t=3 год                                         Рішення

l=181,5 км                             v=l/t=181,5/3=60,5 км/год

v-?

Отвечает Скоробогатый Деня.

Ответ:60,5 км/год

Пошаговое объяснение: